Pożyczka przez telefon. Jak to działa?

pozyczka-przez-telefon

Żyjemy w czasach, w których posiadanie telefonu nie jest niczym nadzwyczajnym. Można śmiało powiedzieć, że jego brak jest czymś rzadko spotykanym. W rezultacie dla większości jest jak druga ręka i ciężko jest się bez niego obyć. Niegdyś telefon służył tylko do dzwonienia, później posiadał dodatkowo możliwość wysyłania wiadomości tekstowych. Aktualnie smartfon jest tak zaawansowanym urządzeniem, że może zastąpić komputer czy laptopa. W związku z tym, możemy na nim obsłużyć maila, wypełnić raport w Excelu czy nawet obejrzeć film na Netflix. Technologia XXI wieku niewątpliwie ułatwia nam życie, czasem może nawet za bardzo. Ważnym aspektem jest jednak, że to właśnie ona może przynieść ratunek w czasie pandemii koronawirusa (COVID-19) oraz ogólnopolskiej akcji “zostań w domu”. Co w sytuacji kiedy nie możemy wyjść z domu a potrzebne nam finansowanie? Na pomoc przyjść może “pożyczka online” bądź “pożyczka przez telefon”.

Finansowanie podczas epidemii.

Wielu z nas może mieć teraz problemy finansowe na przykład osoby pracujące na umowach typu “zlecenie” czy posiadacze własnych działalności, którzy nie mają możliwości pracy podczas stanu epidemii. W podobnej sytuacji mogą znaleźć się osoby, które niedawno wróciły z zagranicy i odbywają obowiązkową kwarantannę. W takiej okoliczności warto zadać sobie pytanie czy nie skorzystać z finansowania. Jeśli nie możemy bądź nie chcemy wychodzić z domu, w jaki sposób złożyć wniosek o pożyczkę? Bez wątpienia sposobów jest kilka, a jeden z nich szczegółowo opisałem już w swoim poprzednim artykule, do którego przejść można klikając tutaj. Wiemy zatem, że istnieje możliwość pożyczenia pieniędzy przez internet. Prawdopodobnie jednak wielu z nas zdecydowanie wolałaby mieć przynajmniej głosowy kontakt z drugą osobą. W związku z tym wiele firm posiada w swojej ofercie możliwość finansowania telefonicznie. W pozyczkislask.pl również można wnioskować o pożyczkę przez telefon.

Wniosek przez telefon.

Ze względu na pandemię koronawirusa, platforma pozyczkislask.pl wyposażyła swoich Agentów w narzędzia niezbędne do obsługi wniosków Tele. Pożyczka przez telefon to nic innego jak sposób na finansowanie poprzez rozmowę telefoniczną z Agentem. Prawdopodobnie większość z nas, zna już cały proces ponieważ nie różni on się zbyt wiele od standardowego procesu w biurze stacjonarnym. Składając wniosek telefonicznie musimy być przygotowani na to, że Agent może poprosić nas o kilka informacji takich jak: dane osobiste, miesięczne wynagrodzenie, stan cywilny czy też posiadane zobowiązania. Pamiętajmy, że wszystkie informacje jakie podajemy Agentowi muszą być zgodne z prawdą. Wybierając ten sposób wnioskowania zakładamy, że będziemy finalizować go na słuchawce, jeżeli natomiast chcielibyśmy się jednak spotkać z Agentem w biurze należy wcześniej go o tym poinformować. W takim przypadku przychodzimy w umówione miejsce o wcześniej ustalonej godzinie, celem podpisania umowy. W przeciwnym razie, konieczna będzie weryfikacja za pośrednictwem kuriera bądź wykorzystując narzędzie zwane kontomatikiem bądź instantorem.

Pamiętajmy o zachowaniu szczególnej ostrożności! Jeżeli jesteśmy poddani kwarantannie bądź nie czujemy się najlepiej nie prośmy Agenta o fizyczne spotkanie. Nie narażajmy go na niebezpieczeństwo!

Podpisanie umowy kurierem.

Kurier zobowiązany jest do zweryfikowania naszych danych zgodnie z dowodem osobistym, w związku z tym nie obawiajmy się przedstawić wymagany dokument tożsamości. Następnie kurier przekaże podpisaną umowę do instytucji finansowej, w której ubiegamy się o pożyczkę. Czas realizacji takiej transakcji trwa od 48 do 72 godzin. Jeżeli zależy nam na czasie powinniśmy wybrać drugi, niewątpliwie szybszy sposób czyli instantor bądź kontomatik.

Zaobserwuj pozyczkislask.pl na facebooku! Dzięki temu będziesz zawsze na bieżąco.

Instantor lub kontomatik.

Jest to internetowa metoda weryfikacji danych, w której musimy posiadać bankowość internetową. System prześle wszystkie potrzebne dane do instytucji finansowej, w której staramy się o pożyczkę. Jest to szybka i zaufana metoda, której coraz częściej używają zarówno instytucje pozabankowe jak i banki. Jeżeli przesłane dane będą zgodne z tymi, które podaliśmy we wniosku, umowa zostanie zawarta a pożyczka wypłacona.

Pożyczka przez telefon jest już dostępna. Zadzwoń już teraz klikając tutaj.