Proces, wniosek, infolinia. Czyli dlaczego pozyczkislask.pl?

Proces, wniosek, infolinia. Czyli dlaczego pozyczkislask.pl?
Pożyczanie pieniędzy przez internet nie jest dla nas niczym nowym. Istnieje wiele platform internetowych, które proponują nam wsparcie finansowe bez wychodzenia z domu, w tak zwanym kanale online. Zapewne większość z nas korzystało już serwisów internetowych, na których samodzielnie można przejść cały proces kredytowy. Na początku składamy wniosek, później otrzymujemy ofertę a na koniec podpisujemy umowę. Szybko, prosto i skutecznie. Zadajemy sobie zatem pytanie czym w takim razie wyróżnia się pozyczkislask.pl?

Jak wygląda proces kredytowy w pozyczkislask.pl?

Zastanówmy się, czym różni się ten produkt od innych. Dlaczego to właśnie z usług pozyczkislask.pl powinniście skorzystać? Pozyczkislask.pl łączy ze sobą wszystko to co najlepsze w online oraz offline. Na początek wyjaśnijmy sobie jak przebiega proces kredytowy na tej platformie. Opisać go można w czterech prostych krokach:

  1. Wypełniamy wniosek
  2. Porównujemy oferty
  3. Wybieramy ofertę
  4. Podpisujemy umowę

Bardziej szczegółowy opis procesu można znaleźć klikając tutaj.

Zwróćmy uwagę na drugi punkt z tej listy, mianowicie “Porównujemy oferty”. Oznacza on nic innego jak to, że w pozyczkislask.pl istnieje możliwość otrzymania kilku ofert pożyczkowych. Wydaje się, że nie jest to nic specjalnego jednak oferty te pochodzić mogą z różnych firm pozabankowych. Właśnie tak, wniosek złożony na tej platformie jest wysyłany do kilku instytucji finansowych ze względu na ten fakt, posiadamy o wiele większy wybór ofert.

Czy infolinia udzieli nam pomocy?

Niewątpliwie szeroki wybór produktów sprawić też może pewien kłopot, nie będziemy wiedzieli jak porównać konkretne oferty w związku z tym nie wiadomo będzie, którą wybrać. Dlatego też do naszej dyspozycji mamy infolinię, z którą możemy się skontaktować telefonicznie w razie jakichkolwiek problemów. Pracownicy pozyczkislask.pl zawsze chętnie nam pomogą. Jeżeli mamy jakiś problem w trakcie składania wniosku online, możemy dokończyć go również telefonicznie z pomocą kolegów i koleżanek z infolinii.

W trakcie wyboru gotowej oferty może się też okazać, że nie jest to oferta online. Oznacza to, że aby dokończyć proces będzie konieczne podpisanie umowy fizycznie. Nie jest to jednak nic złego, w takiej sytuacji skontaktuje się z nami jeden z Agentów, w celu umówienia się na spotkanie. Możemy umówić się w jednym z biur bądź też we własnym mieszkaniu. W takim wypadku pracownik przyjedzie do nas z przygotowanymi wcześniej dokumentami. Ważnym aspektem jest to, że Agent w swoim systemie posiada dużo więcej produktów w przeciwieństwie do oferty online (nawet 60 firm). Dlatego podczas rozmowy z Agentem może okazać się, że ma dla nas dużo lepszą ofertę niż otrzymaliśmy w systemie.

Klikając tutaj można skontaktować się z Agentem bądź sprawdzić gdzie znajdują się nasze biura.

Czy wniosek na pozyczkislask.pl coś kosztuje?

W związku z tym, że oferty pożyczek trafiają do różnych firm a pozyczkislask.pl jest tylko pośrednikiem zastanawiamy się czy korzystanie z platformy coś kosztuje? Odpowiedzią na to pytanie jest NIE. Nie musimy płacić ani za złożenie wniosku ani za samą usługę oferowaną przez serwis. Platforma zarabia na prowizji, czyli dopiero kiedy kupimy pożyczkę, instytucja finansowa wypłaca prowizję dla pozyczkislask.pl. Ważnym aspektem jest, że prowizja zawsze jest zaszyta w koszcie pożyczki lub kredytu. Dlatego jeżeli będziemy chcieli wziąć pożyczkę lub kredyt bezpośrednio w instytucji i tak tą prowizję zapłacimy. Podsumowując pożyczka w pozyczkislask.pl kosztuje zawsze tyle samo co bezpośrednio u kredytodawcy lub pożyczkodawcy a samo złożenie wniosku jest darmowe.

Dlaczego warto skorzystać z platformy pozyczkislask.pl?

Podsumowując, złożenie tylko i wyłącznie jednego wniosku równa się z możliwością otrzymania więcej niż jednej oferty kredytowej. Możemy otrzymać telefoniczną pomoc infolinii. Godnym uwagi jest też fakt, że możemy dokończyć składanie wniosku telefonicznie. Na koniec skontaktować się możemy z regionalnym Agentem, który w razie potrzeby umówi się z nami na spotkanie. Dodatkowo wszystko będzie nas kosztować dokładnie tyle samo co bezpośrednio u kredytodawcy bądź pożyczkodawcy.

Tak więc nie ma co zwlekać i się zastanawiać. Złożyć wniosek można już teraz klikając tutaj.

One thought on “Proces, wniosek, infolinia. Czyli dlaczego pozyczkislask.pl?

Comments are closed.